Macharův Brandýs

Literární a recitační soutěž

8. ročník literární a recitační soutěže Macharův Brandýs
15. května 2006, Brandýský zámek

Porota literární soutěže:
PhDr. Mirek Kovářík, literární kritik, básník
Josef Koukal, žurnalista
Petr Kukal, básník, redaktor
PhDr. Martin Petiška, spisovatel, divadelní vědec
Stanislav Rudolf, spisovatel
Zdeněk Rytíř, textař
Jarmila Stojčevska, básnířka a překladatelka

Porota recitační soutěže:
Martina Hliněnská
Hana Hronová
Doc. Hana Kasíková
Doc. Jaroslav Provazník
Mgr. Věra Špíglová
Doc. Josef Valenta

Literární soutěž:
I. kategorie:
1. místo - Pavlína Jará  (próza)
2. místo - Jasmin Moualhi (próza)
3. místo - Lenka Martínková (próza)

II. kategorie:
1. místo - Zdeňka Sobotová (próza), Denisa Laubrová
2. místo - Michal Keyř (próza), Alžběta Darášová (poezie)
3. místo - Aneta Hušková (próza), Klára Volná (poezie)
Cena pro kolegu: Eliška Hlaváčková

III. kategorie:
1. místo – Klára Tvrdá (próza), Hana Šustková (poezie)
2. místo – Tereza Hejdová (próza), Barbora Štanclová
3. místo – Jaroslav Žváček (próza), Michelle Leškovská
Cena pro kolegu: Jiří Poláček

Zvláštní ceny:
Cena brandýského zámku: Vendula Šmídová
Cena brandýského zámku: Kamila Boudová
Cena knihkupectví Sylvie: Eliška Hlaváčková
Cena knihkupectví Sylvie: Jarmila Lejčková
Cena měsíčníku Telegraf: Lada Žirovnická ( za letecký pohled na krajinu humoru)
Cena měsíčníku Telegraf: Martina Nevrlová (za aktuální námět)
Zvláštní cena Zdeňka Rytíře: Jitka Štollová
Zvláštní cena poroty: Tereza Hejdová
Cena ředitele gymnázia: Magdaléna Holcová ( za originální námět)
Cena starosty města: Zdeňka Sobotová

Recitační soutěž:
I. kategorie:
1. místo - Petra Poncarová
2. místo - Sára Sotonová
3. místo - Kateřina Minarčíková

Dvojice:
1. místo - Monika Fialová a Barbora Jakubová

II. kategorie:
1. místo - Vašek Nedbal
2. místo - Dario Cadorini
3. místo - Aneta Herčíková, Anna Baláková

Dvojice:
1. místo - Kateřina Černá a Kateřina Jakubová

III. kategorie:
1. místo - Hana Kožušníková, Filip Miller
2. místo - Karel Novák, Filipina Tauberová, Eliška Hlaváčková
3. místo - Jakub Demjan, Miroslav Navara, Mirka Schifflerová

Dvojice:
neuděleno

IV. kategorie:
1. místo - Michelle Leškovská
2. místo - Naďa Kuhnová
3. místo - Martina Vedralová

Zvláštní ceny:
Cena brandýského zámku: Kristýna Pelikánová
Cena brandýského zámku: Markéta Ambrožová
Cena knihkupectví Sylvie: Štěpka Benešová
Cena knihkupectví Sylvie: Andrea Semrádová
Cena měsíčníku Telegraf: Michal Vyhlídal
Cena měsíčníku Telegraf: Martina Kardová
Cena Eduarda  Petišky: Hana Kožušníková

Site logo
Macharův Brandýs
© 2012 Mgr. Nina Nováková Napište webmasterovi!